SingularStays Botanico29

46008 Walencja, Hiszpania

  • Do 4 osób
  • Do 78 m²
  • Sypialnie: 2

SingularStays Botanico29 znajduje się 991 m od centrum. Średnia ocena gości to 7,7/10 (617 opinii). Obiekt zapewnia gościom m.in. bezpłatne Wi-Fi oraz pokoje rodzinne.

SingularStays Botanico29 to apartament w Walencji.

Pokoje

Apartamenty mają prywatne wejście, salon i oddzielną sypialnię lub dwie sypialnie. W każdym znajduje się klimatyzacja, telewizor, łazienka z wanną albo prysznicem oraz suszarka do włosów. Do dyspozycji jest też w pełni wyposażona kuchnia z płytą grzejną, lodówką, kuchenką mikrofalową i czajnikiem. Część apartamentów ma umeblowany balkon. Pościel i ręczniki są zapewnione.

Udogodnienia obiektu

Bezpłatne Wi-Fi jest dostępne w całym obiekcie.

Położenie i dojazd

Do stacji metra Túria i stacji metra Ángel Guimerá jest 650 m. Lotnisko w Walencji leży 7 km od obiektu.

Co zwiedzić w okolicy

  • Ogród botaniczny w Walencji - 50 m
  • Wieże Torres de Quart - 200 m
  • Narodowe Muzeum Ceramiki i Sztuki Dekoracyjnej González Martí - 1,2 km
  • Muzeum Nauk Przyrodniczych - 1,9 km
  • Most Alameda - 2 km

Warto wiedzieć

Do wyższych pięter prowadzą tylko schody.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Apartament dwupoziomowy

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • balkon

4 osoby78 m²prywatna łazienka

SingularStays Botanico29 - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Apartamenty mieszczą się w budynku bez windy.

Obiekt należy do sieci SingularStays.

Na życzenie oferowana jest bezpłatna możliwość samodzielnego zameldowania poza godzinami otwarcia biura.

Goście mogą odebrać klucze z sejfu.

W cenę zakwaterowania wliczone jest bezpłatne zużycie energii elektrycznej do 15 kW dziennie.

Za dodatkowe zużycie energii zostanie naliczona oddzielna opłata.

W obiekcie obowiązuje zakaz organizacji wieczorów panieńskich, kawalerskich i podobnych imprez.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośby można wpisać w polu 'Życzenia specjalne' lub zgłosić bezpośrednio, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • ESFCTU00004606300032729600000000000000000000VT-302509
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „SingularStays Botanico29”?

Zameldowanie: od 16:00 do 23:00. Wymeldowanie: od 06:00 do 11:00.

Czy w obiekcie „SingularStays Botanico29” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „SingularStays Botanico29”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy SingularStays Botanico29 ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się SingularStays Botanico29?

Obiekt znajduje się w miejscowości Walencja.

SingularStays Botanico29 na mapie: Walencja

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o SingularStays Botanico29

Średnia ocena z 617 opinii na Booking.com to 7,7/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Tanya 05 - 2026
9/10

Świetna lokalizacja i ogólnie bardzo komfortowy pobyt. Hotel był przestronny i czysty, a prysznic działał bez zarzutu. Tuż za rogiem trafiliśmy też na niesamowitą lokalną piekarnię z życzliwą obsługą, wrócilibyśmy tam choćby tylko po to, żeby jeść w niej codziennie.

ℹ) Opinie gości SingularStays Botanico29 nie stanowią oceny serwisu valencia-stays.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10