Hotel Boutique Balandret

Paseo Neptuno, 20-22, 46011 Valencie, Španělsko

  • Pláž v blízkosti
  • Až pro 3 hosty
  • Až 46 m²
  • Sprcha bez prahu

Na stránce ubytování Hotel Boutique Balandret je možné prohlédnout si fotografie, zobrazit dostupné pokoje a zkontrolovat ceny a dostupnost. Ubytování leží 4,59 km od centra. Ubytování nabízí terasu, letištní transfer a klimatizaci.

Ve městě Valencie se nachází Hotel Boutique Balandret.

Pláž leží v blízkosti. Ve všech pokojích patří k vybavení vlastní koupelna a klimatizace. Hosté mohou využít terasu. Úklid pokojů probíhá každý den. Jeden pokoj může mít až 46 m². Některé pokoje mají jednu ložnici. Jeden pokoj je určený nejvýše pro tři osoby.

Hosté mohou během pobytu jezdit na kole nebo vyrazit na pěší túru.

V okolí

  • Oceanografic4 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~6 023 Kč

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a výhledem na moře

  • vlastní koupelna
  • balkon
  • výhled na moře

3 osoby23 m²vlastní koupelna

Hotel Boutique Balandret - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Klimatizované pokoje
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • restaurace
  • bar
  • Transfer z/na letiště
  • Každodenní úklid

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Přistýlka - pro děti od 0 let

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Upozorňujeme, že počet parkovacích míst je omezený.

Parkovací místo je nutné si rezervovat předem.

Na rezervace více než 4 pokojů se mohou vztahovat jiné podmínky a poplatky.

Upozorňujeme, že při příjezdu je nutné předložit kreditní kartu použitou k rezervaci.

Pokud nejste vlastníkem kreditní karty, která byla použita k rezervaci, kontaktujte prosím hotel předem.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Hotel Boutique Balandret“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 16:00. Odhlášení: od 07:00 do 12:00.

Je v ubytování „Hotel Boutique Balandret“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Nachází se Hotel Boutique Balandret blízko pláže?

V blízkosti se nachází pláž.

Pro kolik hostů je Hotel Boutique Balandret určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 3 hosty.

Má Hotel Boutique Balandret restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Nabízí Hotel Boutique Balandret vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Nabízí Hotel Boutique Balandret bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Kde se nachází Hotel Boutique Balandret?

Ubytování se nachází ve městě Valencie.

Hotel Boutique Balandret na mapě: Valencie

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Hotel Boutique Balandret

Průměrné hodnocení z 1 177 recenzí na Booking.com je 8,5/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Nicola 12 - 2025
9/10

Paráda odpočinek u pláže ve Valencii. Skvělá lokalita s výhledem na moře. Pokoj čistý a vkusně zařízený. Snídaně výborná. Personál fajn a ochotný.

ℹ) Recenze Hotel Boutique Balandret nevyjadřují stanovisko valencia-stays.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10