Hostal Abastos

7.7/10 · 1900 · Booking.com

Alberique, 19 Planta 1 Piso 1, 46008 Walencja, Hiszpania

  • Do 3 osób
  • Do 12 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Orientacyjna cena za noc: ~368 zł

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Hostal Abastos?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

„Pokój trzyosobowy” oferuje 12 m² dla maksymalnie 3 osób. Hostal Abastos znajduje się w miejscowości Walencja. We wszystkich pokojach można korzystać z prywatnej łazienki.

Angel Guimera znajduje się 400 m od obiektu.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Angel Guimera400 m
Palau del Marqués de Dosaigües1,3 km
Platja del Cabanyal5,7 km
Palau dels Boïl d'Arenós1,4 km

Wybór pokoi

Pokój jednoosobowy

Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Pokój trzyosobowy

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Pobyt dzieci jest dozwolony.

Internet

Wi-Fi jest dostępne. Korzystanie jest bezpłatne.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

Obiekt pobiera depozyt za pilota do telewizora w wysokości 10 EUR.

Depozyt zostanie zwrócony Gościom po oddaniu urządzenia personelowi recepcji.

Do końca kwietnia na patiu będą prowadzone prace remontowe.

W tym czasie Goście będą mogli dostać się do pokoi po schodach lub windą.

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Języki
  • angielski
  • hiszpański
  • rosyjski
  • UK
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • B97103717

Hostal Abastos - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • klimatyzacja
  • całkowity zakaz palenia
  • przechowalnia bagażu
  • winda
  • biuro informacji turystycznej

Hostal Abastos na mapie: Walencja

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest minimalny wiek przy samodzielnym zameldowaniu?

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Czy można przyjechać ze zwierzęciem?

Zwierzęta nie są akceptowane.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

Zameldowanie: od 14:00 do 23:30. Wymeldowanie: od 03:00 do 11:00.

Czym różnią się pokoje?

Pokój jednoosobowy: do 1 osób; 10 m²; liczba sypialni: 1. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami: do 2 osób; 12 m²; liczba sypialni: 1. Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy jest Wi-Fi i czy obowiązuje opłata?

Wi-Fi jest dostępne. Korzystanie jest bezpłatne.

Jak daleko od obiektu „Hostal Abastos” znajduje się Àngel Guimerà?

Àngel Guimerà znajduje się 470 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Hostal Abastos” znajduje się lotnisko „Valencia International Airport”?

Valencia International Airport znajduje się 8,4 km od obiektu.

Opinie o Hostal Abastos

Średnia ocena z 1 900 opinii na Booking.com to 7,7/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Hostal Abastos. Dodaj swoją na valencia-stays.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10