APARTAMENTO Playa Patacona VALENCIA

Apartmán

Valencie, ŠpanělskoAvenida Vicente Blasco Ibáñez Novelista, 9, 46120

Orientační cena za noc pro 2 osoby~3 157 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 5 hostů
  • Rozloha: 80 m²
  • Bazén
  • Ložnice: 2

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~3 157 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

Přímo u pláže v lokalitě Valencie najdete APARTAMENTO Playa Patacona VALENCIA. Venkovní bazén je otevřený sezónně.

„Apartmán se 2 ložnicemi“ má 80 m² a pojme až 5 osob. Vlastní koupelna je v tomto apartmánu. Dále můžete využívat kuchyň nebo kuchyňský kout. Vybavení zahrnuje také balkon nebo terasu, klimatizaci, televizi a pračku. V tomto apartmánu máte výhled na zahradu.

APARTAMENTO Playa Patacona VALENCIA nabízí hostům bezplatnou Wi-Fi. Hosté mohou parkovat v areálu ubytování.

K dispozici máte terasu a zahradu. V budově je výtah. „Pláž Playa Patacona“ je ve vzdálenosti 400 m od apartmánu.

Vzdálenosti k vybraným místům

Platja de la Patacona340 m vzdušnou čarou
Casa-Museo Blasco Ibañez500 m vzdušnou čarou
Puerto de Valencia3,7 km
Jardines de Monforte5,4 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán se 2 ložnicemi

▾

APARTAMENTO Playa Patacona VALENCIA - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 22 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Zaparkovat můžete přímo u ubytování.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 100 EUR. Úhrada: kreditní karta; při přihlášení. Vrácení: kreditní karta; 7 dní po odhlášení.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Informace ubytování - původní jazyk

Please note that only one pet per stay, maximum 10 kg, is allowed at an additional cost of 10 EUR per pet per night.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • VT-40771V

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je letiště „Valencia International Airport“ od ubytování „APARTAMENTO Playa Patacona VALENCIA“?

Valencia International Airport se nachází 13,3 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 43 recenzí hostů je 6,8/10 . Přečtěte si recenze apartmánu APARTAMENTO Playa Patacona VALENCIA nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování APARTAMENTO Playa Patacona VALENCIA. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

APARTAMENTO Playa Patacona VALENCIA - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~3 157 Kč
Typická cena
~3 026 Kč

Dražší než 5 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 192

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~3 157 Kč
Typická cena
~2 975 Kč

Toto ubytování je o 6 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně s bazénem a s parkováním: 6

Za podobnou cenu

~2 683 Kč – ~3 630 Kč

  • Porovnaná ubytování 130
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 90
  • S bazénem 15
  • Se snídaní 12

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Ramirez Flats Valencia

9,5/10 ~3 186 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.